Garanti ve Değişim Politikası

GARANTİ ve DEĞİŞİM KOŞULLARI

Garanti Koşulları

                Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

NOT: Fırsat köşesi-indirimli-kampanyalı ürünlerinde iade mevcut değildir.

Ürün Değişim Koşulları

                Ürünü teslim aldıktan sonra 7 iş günü içerisinde  “0555 890 46 19” telefon numaramız üzerinden yazarak bilgi verilmelidir tarafımıza anlaşmalı kargo kodları ile gönderim sağlayarak ürününüzün değişimini sağlayabilirsiniz.

                Bu süre zarfında ürünün kullanılıp, etiketin koparılması veya iğne ve ütü yapılması durumunda değişiminiz onaylanmayacaktır. Değişim yapılacak ürünün aksesuarı var ise eksiksiz bir şekilde tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir. Değişim ve iadelerde kargo ücretleri ALICI tarafından karşılanmaktadır. Toplam değişim ücreti 50₺ ‘ dir.(Gelen 25TL / Giden 25TL)

 Not: İndirimli-kampanyalı ürünlerde değişim veya iade yapılmamaktadır.

                Değişim kargolarınızı  Aras kargoya whatsapptan size verilecek anlaşma kodlarımız ile göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde göndermiş olduğunuz kargo teslim alınmayacaktır.

İade Koşulu

Sayfamızda iade yoktur, değişim seçeneği mevcuttur.

Ürün Hata İade Koşulu

                Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde  “0555 890 46 19 ” telefon numaramız üzerinden yazarak bilgi verilmelidir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

KARGO ANLAŞMA KODLARIMIZ:

ARAS       : 222 105 455 1138    – Altun Eşarp – Ali KANTEMİR

YURTİÇİ :

Değişim Adresi :

Altın Eşarp Tesettür

Beyceğiz Mahallesi Turabi Sokak No : 9

Afşin / Kahramanmaraş

0555 890 46 19

Mail : [email protected]